אקדמיית התשוקה

באקדמיית התשוקה שלנו תמצאי מגוון קורסים, סדנאות והדרכות-תשוקה ממוקדות, בהתאם לצרכים ולתשוקות שלך. הצטרפי למעל 1000 תלמידות שלנו ופנקי את עצמך היום בסדנה שתשדרג לך את המיניות, הנשיות, העונג והתשוקה:

ביצת הג׳ייד נקראת גם ״חברתה הכי טובה של האישה״. מדובר בתרגול טאואיסטי עתיק-יומין, שעבר אדפטציה לאישה המודרנית. תרגול נכון עם הביצה ידוע כעוזר לחיזוק שרירי רצפת האגן, הגברת התחושה הפנימית בוואגינה והעצמת עונג, ניקוי משקעים וטראומות, הגברת החיוניות והאנרגיות, חיבור לאמת הפנימית ולאינטואיציה, והכי חשוב – חיזוק מערכת היחסים הכי חשובה בחייך – מערכת היחסים שלך עם היוני (=וואגינה) שלך.

כי ״וואגינה שמחה = אישה שמחה!״ 

תכנית הדגל הכי מעמיקה שלנו לנשים שאנחנו גאות בה במיוחד. תהליך ליווי מרגש בן 12 שבועות, שבו אפרת תצעד איתך יד ביד ליצירת חיים מלאי תשוקה, שמחת חיים ואש פנימית ממגנטת. אם את מוכנה להתחיל לשים את העונג התשוקה וההגשמה שלך על טורבו – זו התכנית בשבילך.

הסדנה הכי פופולרית שלנו! בה תלמדי את תהליך ה.ש.ר.א.ה לריפוי מיני שאפרת פיתחה אחרי שנים של ריפוי המיניות שלה ועבודה עם מאות נשים על החסמים המיניים שלהן. אם את מרגישה חסומה ולא לגמרי משוחררת מינית, הסדנה תעזור לך לחוות יותר זרימה,  עונג, חופש ושחרור במיטה ומחוצה לה!

מתלבטת איזה קורס הכי מתאים לך? השאירי פרטים כאן למטה ומאמנת מהצוות שלנו תחזור אלייך 

צרי קשר

14 + 3 =

CLOSE
CLOSE

Pin It on Pinterest

Share This