ביצת הג׳ייד נקראת גם ״חברתה הכי טובה של האישה״. מדובר בתרגול טאואיסטי עתיק-יומין, שעבר אדפטציה לאישה המודרנית.

תרגול נכון עם הביצה ידוע כעוזר לחיזוק שרירי רצפת האגן, הגברת התחושה הפנימית בנרתיק והעצמת עונג, ניקוי משקעים וטראומות, הגברת החיוניות והאנרגיות, חיבור לאמת הפנימית ולאינטואיציה, והכי חשוב – חיזוק מערכת היחסים הכי חשובה בחייך – מערכת היחסים שלך עם היוני (=פ*ת) שלך.

כי ״יוני שמחה = אישה שמחה!״ 

הסדנה הכי פופולרית שלנו לשחרור חסמים מ*ניים!

בה תלמדי את תהליך ה.ש.ר.א.ה לריפוי מ*ני שאפרת פיתחה אחרי שנים של ריפוי המ*ניות שלה ועבודה עם אלפי נשים על החסמים המ*ניים שלהן. אם את מרגישה חסומה ולא לגמרי משוחררת, הסדנה תעזור לך לחוות יותר זרימה,  עונג, חופש ושחרור במיטה ומחוצה לה!

סדנת אני אוהבת כסף

סדנה ייחודית לנשים שתעזור לך לשדרג את מערכת היחסים שלך עם כסף

תלמדי איך לתכנת את התת-מודע שלך לאהוב כסף כדי שתוכלי להרוויח יותר ממנו ולהרגיש בנוח עם זה. איך לתרגל תיעול של האנרגיה המ*נית והנשית שלך לטובת יותר יצירתיות, יותר זרימה – ויותר הכנסות, ואיך לעגן את הערך העצמי שלך כאישה שראויה לכסף כדי להביא אל חייך יותר חופש ומגוון רחב יותר של אפשרויות.

סדנת אני אוהבת כסף
סדנת גיל מעבר ג׳וסי

הסדנה שתעזור לך לפרוח בגיל המעבר ולהמשיך להיות ג׳וסית, נשית ומלאת חיות – בכל גיל ובכל מצב חיים 

גיל המעבר הוא אחד התהליכים בחיי אישה, שרובנו פשוט לא מבינות את המהות האמתית שלו ואיך להתמודד איתו. בסדנה תקבלי כלים ותרגולים לטיפול טבעי בתסמיני גיל מעבר נפוצים, תעמיקי את האהבה לגופך בדיוק כפי שהיא, תשתחררי לחופשי מהפחד מהזדקנות ומהשעבוד ל״אנטי-אייג׳ינג״, ותרכשי הרגלים חשובים להגברת החשק, חיוניות ובריאות הורמונלית

מתלבטת איזו סדנה הכי מתאימה לך? השאירי פרטים כאן למטה ומאמנת מהצוות שלנו תחזור אלייך

צרו קשר

Open chat
צריכים עזרה?
היי 👋
איך נוכל לעזור?