איך אני יכולה לחוות אורגזמה מחדירה? 

 

זו אחת השאלות הכי נפוצות שאני מקבלת כמנחה למיניות…

אולי אפילו השאלה מספר 1..!

אז היום החלטתי לחלוק איתך את הסיפור האישי שלי על איך התחלתי לחוות אורגזמה נרתיקית, וגם לתת לך 6 טיפים מעשיים לפתוח את ערוצי העונג בתוך הוואגינה שלך. 

(אגב, אם את מעדיפה להקשיב לטיפים על אורגזמה מחדירה בוידאו – גללי לסוף הדף וצפי בסרטון ההסבר) 

לפני שאת צוללת פנימה חשוב לי להגיד: 

פרויד (בשירות הפטריארכיה) אמר, שאישה שגומרת מהדגדגן היא ״פחות בוגרת״ מאישה שגומרת מחדירה.

ויש כל מיני גורואים בשקל למיניות שיגידו לך שאורגזמה דגדגנית היא פחות רוחנית/עמוקה מאורגזמה נרתיקית.

בעיני זה בולשיט.

זו עוד דרך "נפלאה" לגרום לנשים להרגיש שהן ״לא מספיק טובות״ במשהו (כי באמת היו חסרות לנו סיבות להרגיש ״לא מספיק״!!)

האמת שלי היא שאין אורגזמה שהיא ״יותר טובה״ מאחרת! 

ואם את כרגע עדיין לא חווה אורגזמה נרתיקית זה לא אומר עלייך שום דבר!! 

זה כמו להגיד שגבר שלא חווה אורגזמה מהפרוסטטה אלא רק מהפין הוא ״לא בוגר״ או ״לא מספיק אורגזמי״, מגוחך נכון?

אז למה כל-כך הרבה נשים מאמינות שהן חייבות לגמור מחדירה אחרת הן לא מספיק טובות??

גגרררר!!

ועם כל מה שאמרתי עד עכשיו – אני מאמינה שזה לגמרי אפשרי לכל אישה להיפתח לחוויות שונות של עונג ואורגזמה – בשבילה ובשביל הכיף והעוצמה שלה – ולא בשביל להוכיח משהו לאף אחד. 

אני מאמינה בזה לא תיאורטית, אלא בעקבות עבודתי עם אלפי תלמידות בהצלחה!

אז תיהני מהמאמר והשתמשי בכתוב בו בתור הזמנה למחקר, משחק וגילוי כיפי, ולא בתור אמצעי להגיע ל״מטרה״ כלשהי כדי שסופסוף תהיי ״מספיק טובה״. 

אוקיי אז בואי נצלול לזה,

6 טיפים לפתיחת העונג בתוך הוואגינה שלך!

1. שחרור אמונות 

לשחרר אמונות מגבילות לגבי מיניות/אורגזמה/עונג…

הרבה מאיתנו כנשים מסתובבות בעולם עם שק שלם של אמונות מעכבות לגבי מיניות, עונג, ומה זה אומר להיות אישה מינית ואורגזמית בעולם הזה.

למשל: אישה מינית היא זונה/שרמוטה, אני לא יכולה לחוות אורגזמה נרתיקית, אני לא מספיק אורגזמית. זה התפקיד של הפרטנר שלי לדעת איך ״להביא״ אותי לאורגזמה, מיניות זה טמא/מבייש/לא רוחני, עונג זה מותרות, אני צריכה ״להרוויח״ את העונג שלי בעבודה קשה, ועוד עוד..

אני באופן אישי האמנתי הרבה שנים שאני פשוט ״לא אורגזמית״, שמין זה מלוכלך ומבייש ושאני לא ראויה לזה שמישהו יענג אותי במשך שעות ארוכות.

חשוב להכיר את ״שק״ האמונות האישי שלך, לפתוח אותו ולהתבונן מה יש בתוכו, כדי שנוכל להתחיל לבחור אמונות חדשות ומענגות יותר.

טיפ: רשמי לעצמך את כל המסרים שקיבלת בילדותך ונערותך סביב מיניות, עונג, אורגזמה, ומה זה אומר להיות אישה מינית.

הקיפי בעיגול את 3 האמונות שאת מרגישה שהכי מנהלות אותך ובחרי להן היפוכים – אמונה חדשה ומעצימה שאת בוחרת להטמיע במקום האמונה הישנה.

למשל: אני אישה אורגזמית, אני יכולה לחוות מצבים אורגזמיים בקלות ובהנאה, אישה מינית היא חופשיה, מרגשת ועוצמתית, מיניות היא דבר מקודש, מבורך טבעי ויפיפה…

 

2. שחרור רגשי

זה אולי נשמע לא קשור, אבל לי זה עשה מהפך מאוד גדול, וכמובן שראיתי את זה גם אצל תלמידות שלי. היוני (=וואגינה בסנסקריט = מרחב מקודש) שלנו מאחסנת בתוך התאים שלה רגשות ישנים שהדחקנו ולא נתנו להם ביטוי.

כשאת משחררת את הרגשות הללו, נפתח ביוני שלך מרחב, כאילו את מפנה שם מקום ליותר עונג להגיע. זה נשמע אולי אזוטרי ומוזר אבל זה אשכרה עובד. 

אחת החוויות הראשונות שלי של אורגזמה פנימית הייתה עם בן הזוג שלי, אחרי שעלה לי כאב רגשי מאוד גדול, תוך כדי מעשה האהבה שלנו. הוא עינג אותי עם האצבעות, והרגשתי המון המון זעם ועצב שכאילו הגיעו משום מקום. התחלתי לבכות ולצעוק ולשחרר את הרגש הזה עוד ועוד. בן הזוג שלי היה איתי וחיבק אותי, והזמין אותי לתת מקום לכל מה שמגיע, בעוד שהאצבע שלו עדיין הייתה בתוכי.

כאשר הרגש הזה סיים לעבור דרכי, פתאום הרגשתי תחושה של המון המון עונג מרוכז באזור שבו האצבע של בן זוגי נחה בתוך הנרתיק שלי. התחלתי להמהם בעונג, והוא הרגיש שמשהו נפתח בי וחזר לענג אותי עם האצבע. גלים יפיפיים ואורגזמיים של עונג עברו דרכי עוד ועוד, חוויתי מצב אורגזמי מרטיט וארוך שמעולם לא חוויתי לפני כן.

טיפ: היי קשובה לרגשות שעולים בך בזמן שאת מענגת את עצמך או עושה אהבה עם פרטנר/ית.

אל תחפשי רק אחר העונג, אלא ממש היי קשובה לכל מה שעולה.

ברכי את כל מה שעולה – אם זה עולה עכשיו סימן שזה מה שצריך להגיע. תני מקום לכל רגש ותחושה שעולים, בנוכחות ותשומת לב אוהבת לעצמך.

 

3. חיזוק והגמשת רצפת האגן

הידעת? שרירי רצפת אגן חזקים אך גמישים הם חשובים מאוד לעונג ואורגזמה! הם גם מפתח מאוד חשוב לבריאות המערכת המינית שלנו ובכלל לבריאות הכללית של האישה, בייחוד ככל שאנחנו מתבגרות, אבל גם בכל גיל.

שרירים חזקים = אורגזמות יותר חזקות ומורגשות, שאפשר לפזר בכל הגוף.

שרירים גמישים = יכולת להרפות, להתמסר, להיפתח לעונג!

האורגזמה הפנימית נוטה להגיע ברגעים של התמסרות והרפיה מוחלטת, ולכן חשוב שנדע גם להרפות את אזור האגן ולא נחזיק שם מתח.

טיפ: שימי יד על היוני שלך ונשמי לתוכה.

הרגישי איך שהיא מתרחבת באופן טבעי לעבר היד שלך עם השאיפה.

בנשיפה, דמייני שאת אוספת את שרירי רצפת האגן כלפי מעלה, כמו מין מעלית שעולה כלפי מעלה, תוך כדי שאת מכווצת קלות את שרירי רצפת האגן.

בשאיפה הרפי לגמרי את השרירים, תני ל״מעלית״ לרדת עד למטה ודחפי בעדינות את שרירי רצפת האגן לעבר היד שלך.

חזרי על התרגיל הזה מידי יום 10-5 פעמים.

אם את רוצה לקחת את התרגול צעד ענק קדימה: תרגלי עם ביצת ג׳ייד!

ביצת ג׳ייד היא תרגול טאואיסטי עתיק שמשלב החדרה של קריסטל מאבן ג׳ייד לתוך היוני ותרגול איתה בתנוחות ובמדיטציות שונות – זה כמו יוגה לוואגינה שלך!

תרגול נכון עם הביצה שם דגש לא רק על חיזוק אלא גם על הגמשה והרפיה של שרירי רצפת האגן, ואת גם תוכלי ללמוד לבודד את השרירים השונים שיש לך בנרתיק כדי להעצים את העונג – יאממ!

 

4. תרגול עוררות ברגיעה 

זו היכולת של הגוף שלך להיות מאוד מגורה, אבל בו-זמנית גם רגועה ורפוייה. זוהי מיומנות שלגעתי ממש קריטי שכל אישה תכיר, כי זה פותח עולם שלם של עונג מכל מיני סוגים בפנינו. 

אורגזמה פנימית מגיעה הרבה פעמים כשאנחנו נמצאות במערכות העצבים הפרה-סימפטטית שלנו, זו שמאותתת לנו שהכל בטוח, אפשר להירגע, לסמוך ולשחרר. אנחנו נמצאות במצב של BEING- של אי-עשייה, לא מנסות להגיע לשום יעד סופי. אורגזמת ה״שיא״ מגיעה הרבה פעמים כשאנחנו במערכת העצבים הסימפטטית שלנו – מגורות מאוד, אך גם במצב של מתח, של עשייה וחתירה לעבר היעד של האורגזמה. אין בזה משהו רע, זה פשוט מצב הוויה שונה.

אם את רוצה להפתח לאורגזמה פנימית, התחילי להכיר יותר ויותר את מצב ה׳עוררות ברגיעה׳.

טיפ: השתמשי בנשימה שלך כדי להרגיע את הגוף במצבי גירוי ועוררות גבוהה. בזמן שאת מענגת את עצמך, עצרי מידי פעםם ונשמי נשימות עמוקות אל הבטן התחתונה ואל היוני. חשוב לציין שלהישאר במצבי עוררות ברגיעה זה תרגול מתמשך, אז אם ניסית את זה ולא הרגשת שום דבר, המשיכי לתרגל!

 

 5. ליצור חיבורי-עונג חדשים במוח

כשאת רגילה לחוות אורגזמה רק בדרך מסויימת, יש מעין ׳ערוצים׳ או חיבורים קבועים במוח שלך שמחברים בין אורגזמה לדרך הספציפית שאת רגילה אליה.

אני יכולתי לחוות אורגזמה בעבר רק בתנוחה ודרך מאוד מסוימת, ולא בשום דרך אחרת. כשהתחלתי להיפתח לחוויות אורגזמיות מסוגים שונים, זה הרגיש ממש כמו יצירה של חיבורי-עונג חדשים במוח – כמו ללמד את המוח שלי שאפשרי לי לחוות עונג ואורגזמה גם מכאן.. ומכאן.. ו.. או! גם מכאן!! וואו!

היכולת הזו להרחיב את חיבורי-העונג שלך היא תרגול מתמשך, זה לא משהו שאת עושה פעם אחת וזהו. ככל שתעשי את זה יותר, כך תוכלי להיפתח לעונג וחוויות אורגזמיות ממקומות שונים בגוף ואפילו ללא מגע!

טיפ 1: למשך תקופה של 30 יום, הימנעי מלחוות אורגזמה/עונג בדרך המוכרת לך.

למשל, אם את רגילה לאורגזמה דגדגנית, את יכולה לענג את הדגדגן כדי להביא את עצמך למצבי עונג גבוהים, ולפני שאת מגיעה לשיא, לעצור ולהתחיל לענג מקומות שונים בתוך היוני שלך או מסביבה.

או שאת יכולה לענג את הדגדגן אבל לשנות את מה שמסביב – תנוחה, מיקום, טכניקה.

למשל: אם את רגילה ליד ימין, ענגי את עצמך עם יד שמאל.  אם את רגילה לשכיבה, נסי לענג את עצמך בישיבה או בעמידת שש. אם את רגילה למיטה, נסי לענג את עצמך על הספה. אם את רגילה לוויברטור, נסי לענג את עצמך עם האצבעות. אם את רגילה למגע מהיר, נסי לאט וכולי.. הרעיון הוא ליצור כמה שיותר חיבורים במוח בין עונג ואורגזמה לבין תנוחות ומצבים שונים ומגוונים.

טיפ 2: אל תצפי שאורגזמה נרתיקית תרגיש אותו דבר כמו אורגזמה דגדגנית!

האורגזמה הפנימית הרבה פעמים יכולה להרגיש הרבה יותר מעודנת, פחות חוויה של ״שיא״ ופיצוצים ויותר חוויה מעגלית של גלים, רטטים ועוד מלא תחושות שלא אפרט יותר מידי כי לכל אחת זה מרגיש אחרת!

 

6. ללמוד לקבל עונג!

עבורי זו כנראה הייתה הנקודה הכי חשובה מהכל… האם את מרגישה ראויה לעונג? האם קל לך לקבל עונג מעצמך או מפרטנר/ית?

היום שבו התחלתי לחוות אורגזמות פנימיות הגיע רק אחרי שעברתי תהליך משמעותי של חיבור לעצמי, ליוני שלי ולידיעה שאני ראויה לעונג.

התחלתי להשקיע בעונג! לקחת את הזמן לענג את עצמי בצורה מודעת ולחקור את העונג והאורגזמה שלי, ולא רק לאונן או לעשות אהבה מהר כדי לגמור וללכת לישון.

למדתי המון על אנטומיית העונג שלי, על הגוף שלי, תרגלתי באופן קבוע עם ביצת ג׳ייד, עשיתי לעצמי עיסוי שדיים באופן יומיומי, בקיצור – התחלתי לעוף על עונג פיזי חושני, וכמה שיותר ממנו, ולתרגל עונג ללא אשמה. זה לא היה קל בשבילי בגלל כל האמונות שציינתי בסעיף 1.. אבל זה היה ממש משתלם.

טיפ: הכניסי עונג חושני (שמגיע דרך 5 החושים) לחייך באופן יומיומי וקבוע.

את יכולה להתענג על מקלחת חמה, על הריח של קרם הגוף שלך, על עיסוי-עצמי בכפות הרגליים, על כוס תה טעימה, ואפילו על נשימה!

הגוף שלנו מכוילת לקבל עונג חושי דרך טריליונים של קולטני עונג בעור שלנו. עונג זה לא מותרות – זה הכרח וזו הדרך שבה הגוף שלנו בנויה!

הדגש הכי חשוב בתרגול הזה הוא לקבל פנימה בצורה נוכחת ואקטיבית את העונג, ולא להיות בראש תוך כדי. אורגזמה נמצאת רק ברגע הזה ממש – בגוף – לא במחשבות. כשאת מתרגלת קבלה אקטיבית של עונג ביומיום, את פותחת את הגוף שלך לאפשרות של חוויות אורגזמיות נוספות ומאמנת את המיינד שלך עם הידיעה שאת ראויה לעונג – לכן את תחווי יותר עונג – וזה בדוק!

יש עוד המון טיפים ומידע בנושא הזה, אבל המאמר הזה מתחיל להתארך אז נסיים להפעם..

אם את רוצה לתרגל את כל הכלים המענגים האלה ועוד הרבה יותר ביחד, השבוע נפתחה הזדמנות לתרגל יחד איתי בקורס החדש: ״ביצת הג׳ייד לייב – בדרך העונג״

בקורס אנחנו נלמד ונתרגל את כלללל מה שכתבתי במאמר הזה לעומק (תרתי-משמע 😉 ) 

סדנת ביצת הג'ייד לייב בדרך העונג

בתכנית נתמקד בנושאים:

♥ שחרור אמונות מעכבות ופתיחה לעונג חדש

♥ עיגון הידיעה שאת ראויה לעונג, תרגול קבלה והרחבת היכולת לחוות עונג ואורגזמה בגוף

♥ התרגול עם ביצת הג׳ייד, בדגש על חיזוק והגמשת שרירי רצפת האגן – לשחרר ולהתמסר לתוך מצבים אורגזמיים. (לא חובה להזמין ביצה כדי לתרגל)

♥ שחרור רגשות ש׳כלואים׳ ביוני בעזרת הרפלקסולוגיה הטאואיסטית

♥  פתיחת ערוצי-עונג חדשים בגופנו דרך תרגול עינוג עצמי מודע ו״עוררות ברגיעה״

♥ ועוד המון יאמממממ! 

מה כלול ב״ביצת הג׳ייד לייב – בדרך העונג״

סדנת ביצת הג׳ייד האינטרנטית, סרטוני תרגול שנשארים איתך לתמיד – בשווי 280 שח

חוברת תרגול יפיפייה  pdf להורדה – בשווי 69 שח

4 מפגשי זום בין שעה-וחצי לשעתיים, אחת לשבוע בהנחייתי, להעמקה בדרך העונג ובתרגול עם הביצה – בשווי 600 שח

ביצת ג׳ייד + חוט משי אורגני (אופציונאלי) – בשווי 297 שח

בונוס! מפגש נוסף בזום לתרגול אדג׳ינג – טכניקת עינוג עצמי מודע להרחבת העונג ועוררות ברגיעה – בשווי 150 שח

קבוצת פייס למשתתפות התכנית שתהיה פתוחה למשך כל החודש לשיתופים ותמיכה – בשווי 300 שח

סה״כ ערך כולל של 1650 ש״ח

 וכל זה במחיר השקה מצחיק (כמעט 50% הנחה) שמסתיים בסוף החודש. 

כל הפרטים הג׳וסיים כאן בדף

לא יכולה לחכות ללוות אותך בחודש הקרוב!

באהבה ובעונג

אפרת

נ.ב. מעדיפה לשמוע אותי מסבירה על אורגזמה מחדירה בוידאו? הנה סרטון שצילמתי לערוץ היוטיוב ה׳דלוק׳ שלנו 🙂 

Shares
אתגר יוני לאב

בואי להתמלא מחדש בכוחות דרך החיבור לעונג, לנשיות ולרכות,

באתגר של 5 ימים לגמרי ללא תשלום

הרשמי כאן לאתגר

You have Successfully Subscribed!

Share This
Open chat
צריכים עזרה?
היי 👋
איך נוכל לעזור?