עוד תלמידות ׳דלוקות׳ מספרות על השינויים שחוו ב׳מועדון׳ 

(למקרה שאת עדיין חושבת: ״אצלי זה לא יעבוד״…)

"עברתי אתגרים לא פשוטים עם בן הזוג, ובזכות התכנים העמוקים של אפרת חזרתי לעצמי, השתרשתי בעולם, ומתוך זה לא רק שצלחנו את המשבר אלא הגענו לעומק ועסיסיות חדשה ביחסים שלנו!"

ממליצה בחום לכל אישה להעניק לעצמה את המתנה הזו.

עדי כתר, מלווה תהליכי העצמה

"קיבלתי כלים עוצמתיים איך לתקשר עם עצמי ואיך להישאר יציבה בתוך עצמי גם כשדברים בחוץ יכולים לזעזע ולבלבל.

אחד הדברים העוצמתיים במועדון היא קבוצת הפייסבוק שם קורה תהליך עמוק, ואת עוזרת שם לנשים אחרות בזה שאת מראה את עצמך…"

פלא ברייר ממליצה

"ההורים חינכו אותנו להיות כמו שאישה ״צריכה״ להיות, ואני סבתא לנכדות בנות 20+ לקחתי את המודל של אמא שלי וניסיתי להצליח בחיים… על הפנים! 🙂 אמנם למדתי הרבה, אבל לא כאישה, את זה למדתי מאפרת. היא קירבה אותי למין האנושי כאישה, לא הייתי שם קודם. היום אני אישה שאוהבת נשים, ושואבת מהנשיות שלי ושל אחרות את עיקר הכוח"

יהודיתDr. JUD, יזמית, סופרת, אישה בלי גיל

 "למדתי איך לבקש דברים מהחיים ומהאנשים סביבי ללא רגשות אשם ומאבקי כוחאפרת נתנה לי את הכוח ליישם רעיונות שלא העזתי להגיד בקול רם, ולאפשר ליותר עונג והנאה בכל תחום שבו הרגשתי כבויה – להכנס לחיים שלי. הצלחתי להתגבר על תסכולים ולמצוא את האמת שלי"

רומי שיאל בהמלצה מרגשת על ה"מועדון"

"התכנית גורמת לך לשנות את חייך מ-0 ל-100..
את הופכת להיות מי שאת וחוזרת לאט לאט הביתה… לפני כן לא הייתי בכלל מודעת שיש לי אפשרות להתעורר לחיים והיום אני ממש ערה וזה כיף גדול להתעורר!"

עדי בלמס, פתח תקווה

"הגעתי עם תחושה של אפרוריות וניתוק, יצאתי עם סט של כלים שעוזרים לי בתוך היומיום, בכל רגע ורגע לחזור חזרה לעצמי, לאהוב את עצמי, גם במצבים לא פשוטים וזה פשוט משנה את הכל."

אביגיל כהן ממליצה באהבה

"התכנית עזרה לי מאוד לדייק את עצמי ולתת לעצמי מקום, והגבירה בהחלט את התשוקה והשמחה שלי! ממליצה לכל אישה באשר היא."

עירית ממליצה

"הקורס שיפר מאוד את התקשורת שלי עם בן הזוג שלי, וגם עזר לי לפרוץ ולצאת לאור בתחומים שלא חשבתי שיקרו. יש דברים שאני עושה שחשבתי שייקח שנים עד שיקרו, אם בכלל. אני חיה בתשוקה ומעבירה את השמחה הלאה!"

מיכל צרפתי, מטפלת ומאמנת בשילוב עם הטבע

 "החיבור לאיברים המיניים הנשיים שלי והתרגול עם ביצת הג׳ייד – זה ממש משנה חיים! הקורס הקפיץ ברמה את מערכת היחסים שלי עם עצמי ושיפרו פלאים את מערכת היחסים שלי עם בן הזוג שלי, זה שדרג והעצים אותנו!"

אושרית בהמלצה חמה על ה"מועדון" שעזר לה בתקופה לא-קלה בחייה

"עברתי ריפוי מיני אחרי שנים של סבל וטיפולים מכל הסוגים

שנים אני עושה טיפולים.. הייתי חסרת אנרגיה ועייפה, וחסרת כוון בקריירה, המיניות שלי הייתה בקנטים..

ב״מועדון״ עברתי ריפוי עמוק של המיניות שלי. התקשורת שלי עם גברים השתנתה לחלוטין, אני אומרת ״כן!״ לחיים וצועדת לעבר החזון שלי בבטחון…״

ראיון מצחיק ומעורר השראה עם נוריה לוזינסקי, בת 33, שחקנית וכיום גם מאמנת בצוות ׳חיים בתשוקה׳

שיחה משעשעת עם נוגה על איך ה"מועדון" עזר לה לאהוב את הגוף שלה בדיוק כפי שהיא (גם אחרי 2 לידות), להתחבר לידיעה הפנימית שלה ול"יועצת סתרים" פנימית ובלתי צפויה

 נוגה עמית מילר

"הגעתי בתקופה לא פשוטה בחיי, עם הרבה שאלות ותהיות מי אני ומה קורה איתי. הקורס אפשר לי להתחבר עמוק פנימשה לעצמי, מרחב בטוח וקסום של נשים מדהימות. אפרת אותנטית וקשובה, ממליצה בחום!"

שירי הירש, מאבחנת ומטפלת בלקויי למידה וקשב

"כל אישה צריכה להתחבר לדבר הזה..באמת השתנו לי החיים!

חוויתי חיבור לאישה הפראית, אני מפיצה את האור שלי בעולם, ממש רואה את חיי לפני ואחרי התכנים, אי אפשר לחזור אחורה…"

גליה זוקמן, מטפלת בתנועה מהצפון

"עשיתי המון סדנאות, קורסים, פסטיבלים…אבל הקורס הזה ממש שינה לי את החיים!

הגברתי את החיבור לתשוקה הפנימית, ליוני, לעצמי ולבן הזוג שלי. אני גם סופסוף מבינה גברים, והחיבור שלי עם בן הזוג אחר לגמרי היום. אני ניהנת מהגוף שלי, תשוקת החיים עלתה, קורים לי ניסים בחיים וגם בחיי המטופלות שלי!"

יעל כץ, מטפלת בעוצמת הרכות

"למדתי להתחבר לכוח הפנימי, לכוח הנשי, להעריך את עצמי מחדש, להקדיש זמן לעצמי. האהבה העצמית שלי התחזקה, נהייתי מודעת לעוצמה של הנשיות. זה קורס לחיים ואני ממליצה בחום לכל אחת"

סיגלית רוגוזה, סטייליסטית למידות גדולות ממליצה על ה"מועדון"

"הגעתי מתוך סקרנות לגבי ריפוי מיני ורצון לרפא את עצמי ולחוות יותר עונג בלי להיות תלויה במטפלים חיצוניים.

למדתי שאני אחראית על העונג שלי, חוויתי שינוי לא רק מחשבתי אלא גם דרך הגוף."

שיר-לי ממליצה באהבה

"הגעתי בתקופה משברית, ואפרת הצליחה להביא תכנים עדינים ועמוקים, בצורה פתוחה ומאפשרת. נפתחה בפני אפשרות לחיות בתדר של עונג וחיות. הצלחתי לחוות את המיניות כמשהו גדול ורחב יותר"

נחמה פישר-קנוטופסקימטפלת בהורים וילדים ומלווה נשים בתהליכי התפתחות, ירושלים.

"באתי עם מחסומים נפשיים רגשיים ענקיים, הרגשתי שהנשיות וחדוות החיים שלי נעלמה. אפרת כבשה אותי עם הקלילות ושמחת החיים שלה. היא נתנה לי תקווה שגם אני יכולה, ואכן כך היה.

היום אני מרגישה שאני נמצאת במקום אחר לגמרי! ממליצה בחום שורף :)"

קארן ממליצה

"למדתי את הרעיון הגאוני הזה: למה שאני לא ארגיש מדהים כבר עכשיו? אני זו שבוחרת! באתי לפה להנות ושיהיה לי כיף. אני לא צריכה להוכיח משהו כדי שזה יקרה, זו פשוט בחירה. זו מתנה כל כך גדולה. נהייתי יותר מודעת לכוח ולעוצמה שלי"

גאיה לינדמן בהמלצה מתוקה על המועדון

"רציתי להודות. התוכנית היתה מדהימה.
התכנים היו לי מדויקים. איזה שדרוג לחיים! כמה כלים נתת!
בכל מפגש סקרנת והפתעת. גרמת לי לחשוב ולהרגיש להתחבר לגוף שלי וליישם.
בניגוד להרבה תוכניות אינטרנטיות חכיתי לכל מפגש וצפיתי. תרגלתי.

אנשים שפוגשים אותי אומרים וואו איזה אנרגיות. נראה לי שהם חושבים i'll have what she's having. לא מגלה עדיין שאני אוכלת מאקה ושוקולד ועושה מאסז' שדיים אבל גם זה יגיע.

״להיות המלכה״ ממש פתח לי את העיניים. תודה אפרת נתת המון באת לי בזמן הנכוו ושינית אותי בדרך שאני בטוחה שאני רק הולכת ומשתדרגת מרגע לרגע. הלוואי וכל הנשים היו עוברות את הסדנה שלך!"

הדסה בן-טולילה, מנחת קבוצות ואמא ל-6

הדסה ממליצה

לפני חצי שנה הצטרפתי למועדון התשוקה של אפרת. כשהתחלנו את התהליך הייתי במקום מאוד קשה נפשית, מבולבלת, מוצפת, המחשבות שלי היו בעיקר על גירושין. צעד אחר צעד, התחברתי לעצמי, לחזון, חיבור לגוף ואהבה לגוף, תהליך מדהים שבהתחלה לא הבנתי איך הוא אמור לעזור לי להגיע להחלטות כ״כ חשובות בחיי.

אבל לאט לאט, זה החזיר אותי למרכז שלי, נתן לי בהירות, והיום אני במקום אחר לגמרי. השאלה אם להתרגש או לא כבר בכלל לא מעסיקה אותי. הגשמתי הרבה מהחזון שלי, בניתי חיים שמזינים אותי, ואני האחראית לחיי – תחושהa של שליטה, מסוגלות והמון חמלה ואהבה למי שאני. 

יעל בן יאיר, אמא ל-10, מנחת הורים, מייסדת ״הורות שפויה״

אפרת, הגעתי אלייך בתקופה סוערת בחיי – בת 61, בתחילת תהליך גרושין לאחר 38 שנות נשואים. אחת ההחלטות שלי עקב הגרושים היה לצאת ולחקור מי הייתי בזוגיות, למה זה לא עבד, כי היה לי ברור שמה שקרה בזוגיות בטח קורה במערכות יחסים אחרות, ורציתי להיות מישהי אחרת. וגם לבדוק האם באמת, אין לי מה להציע באינטימיות שבאה יחד עם המיניות.

התחלתי להקשיב למפגשים ולקרוא את החומרים ששלחת וגיליתי עולם מלא – הקלילות בה את מדברת על מיניות, והירידה לפרטים – שמחה אותי שמחה גדולה. את נוגעת בכל תחום בחיים עם שמחה, ראיית האפשרויות וחקירה מזוויות שונות שמאפשרת לכל אחד להתחבר מהמקום בו הוא נמצא. כל אלה נגעו בי ושיפרו את הערך העצמי שלי, הקלו עלי ביצירת דרך (חזון) לגבי העתיד ודייקו את מערכות היחסים עם האנשים שהיו בחיי הישנים והחדשים שמצטרפים.

כשיצאתי מתוך הנישואים היה לי ברור שזוגיות חדשה זו לא אפשרות – אבל עם האימוץ של הדרכים שאת מציעה נוצרה לי תקווה לכך שכאהיה מוכנה, אצליח ליצור זוגיות בריאה ומכילה. המון תודה על העזרה בחשיפת האישה בפראית שבי.

דבורה שוהם

דבורה ממליצה
שרון אלבו ממליצה

כשנפגשנו, הייתי לקראת סיום לימודי ״מיניות הוליסטית״ במכללה. מאד רציתי לפתוח מעגלי נשים אבל הפחדים והחששות והאמונות דחו והרחיקו את זה ממני שנה אחר שנה… גם מצבי הרוח הקיצוניים שחוויתי הרחיקו אותי מהרצון שלי. היה המון מיסוך וחוסר ביטחון סביב הרצונות שלי.

לאחר שיחת הטלפון איתך – נרשמתי!!! איך שאני מודה על כך!!

את הסדנה לקחתי מאד ברצינות, הגעתי לכל השעורים (: עבדתי על אמונות, כל בוקר בצעידת הבוקר, כל יום חוזרת מחוזקת, מאושרת ועם המון אמונה פנימית בעצמי.

בעקבות כך נעשו כל מיני שינויים, הצלחתי להבחין מה מיותר בחיי ולסלק… חייתי שנים בסבל עם הגוף שלי, שלא נדבר על שנים של התעללות…. בשנים האחרונות התחברתי למזון טבעי ונקי, בעזרתך וברצון להתחבר ולהגדיל את הזוהר הנשי, עשיתי עוד שינויים בתזונה ואני מרגישה מצויין.

והיום אני מרגישה אחרת.

היום אני מרגישה יותר את החיבור לעצמי, לגוף שלי, את רגעי/ימיי התשוקה בחיי, את התשוקות שלי, רואה את היופי, חווה אהבה פנימית שמרגשת אותי, מחוברת לעשייה, הבטן נרגעה, וצועדת לעבר ההגשמה העצמית שלי.

שרון אלבו, מלווה נשים לביטוי עצמי, הגשמה ויצירה

המלצה מועדון התשוקה
המלצה מיכל מועדון התשוקה

יקרה, זה רק מדגם קטנטן מהתגובות והתודות שקיבלתי על התכנית,

בה השתתפו כבר מעל 1100 נשים מגיל 19 עד 75,

בכל מצב משפחתי, נטייה מינית, מוצא ושלב חיים..

אז…האם גם את מוכנה להגיד ״פאק יססססס״ לתשוקת הלב העמוקה שלך?

אם התשובה שלך היא Yesss!!!

מועדון התשוקה" הוא הבית החדש שלך!

אני לא מכירה עוד תכנית שנותנת לך כל כך הרבה ליווי אישי וקבוצתי כדי לוודא שאת במסלול המהיר לחיים בתשוקה!!

(תוך שימוש בכלים ייחודיים ומוכחים – ובהשקעה מצחיקה יחסית לערך שאת מקבלת)

מוכנה להצטרף אל שבט הנשים החדש שלך?

מלאי את פרטייך ותועברי מיד לעמוד התשלום

החזר כספי מלא עד 14 יום מהרכישה

נסי את המועדון ללא סיכון -יש עליו אחריות מלאה!

אם התחלת לצפות בתכנים והחלטת שזה לא בשבילך, את יכולה לבקש החזר תוך 14 יום מתאריך הרכישה ולקבל החזר מלא. 

Open chat
צריכים עזרה?
היי 👋
איך נוכל לעזור?